Tuna İnşaat


KURUMSAL


ŞİRKET PROFİLİ


Temelleri, 1968 yılında kurulmuş olan Aryapı Mühendislik Müşavirlik firmasına uzanan Tuna Şirketler Grubu, özellikle inşaat taahhüt ve proje alanlarında tecrübesi sayesinde elli yıla yaklaşan sürede yurt içinde ve yurt dışında pek çok özel ve resmi projeyi başarıyla tamamlamıştır. Üstlendiği taahhüt projelerinde milli ve uluslararası kalite, iş güvenliği ve çevre koruma standartlarını, insana ve çevreye verdiği önem sebebiyle daha ileriye taşımakta ve aktif olarak uygulamaktadır.
İki milyon metrekareye varan inşaat işini tamamlarken en uygun güvenlik ölçütleri ışığında, daima en güncel yapım teknikleri uygulanmış ve sürekli geliştirilen makine parkıyla çalışmaların kesintisiz ve süratli bir şekilde devam edebilmesi sağlanmıştır. Güncel yapım teknolojilerini yakından takip ederek en uygun tekniklerin uygulanabilmesi, kaliteden ödün vermeden, maliyet artışlarının da önüne geçilebilmesini mümkün kılmaktadır.
Türkiye’de ve dünyada nitelikli yapı ihtiyacına cevap verebilmek amacıyla ürettiği ve inşa ettiği projelerle, yatırımlarına ara vermeden devam etmekte olan Tuna Şirketler Grubu, sağlık ve güvenlik kriterlerini ön planda tutarak geliştirdiği bu projelerde, sosyal ve kültürel ihtiyaçların karşılanmasına da azami derecede önem vermektedir. 2000 yılından itibaren Kazakistan ve Cezayir başta olmak üzere Bağımsız Devletler Topluluğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde faaliyet göstermeye başlayan Tuna İnşaat, tamamladığı ve devam etmekte olan taahhüt işlerinde elde ettiği başarılardan dolayı yerel yönetimlerin de güvenini ve takdirini kazanarak resmi ve özel projelerde aranan bir firma haline gelmiştir.
Tuna Şirketler Grubu projelendirmeyi ve inşa etmeyi sürdürdüğü konutlar, ofisler, ticaret merkezleri, turistik tesisler, endüstriyel yapılar, eğitim yapıları, sağlık tesisleri, askeri yapılar ve altyapı tesisleri ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi daha da ileriye taşıyarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

© 2018 Tuna A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır. İletişim